Üyelik Girişi
Basında Yer Alan Haberlerimiz
KUL VESİLE ŞİFAYI VEREN ALLAH
*SİROZUN *HEPATİT C VE B NİN VE %100 BİTKİSEL TEDAVİSİ VE BÖBREK YETMEZLİĞİNİN BİTKİSEL TEDAVİSİ

Trombosit, Plt ve Losemi'nin bitkisel tedavisi

Trombosit, Plt ve Losemi'nin bitkisel tedavisi
LOKMAN HEKİM TAYYAR DİYORKİ TROMBOSİT VE PLT'NİN BİTKİSEL TEDAVİSİ MÜMKÜNDÜR BU RAHATSIZLIKLARI YENEN HASTALARIN HASTANE TAHLİLLERİ LOKMAN HEKİM TAYYARDA MEVCUTTUR 
Trombosit Testi, Plt Testi Nedir,Normal Değerleri Nelerdir? Trombosit testi ile ilgili gelen soruların son günlerde artması üzerine sıkça merak edilen bir kan testi olan Trombosit ile ilgili okuyucularımızı bilgilendirelim istedik. Trombosit testi ,kan sayımı yani hemogram testi sırasında çalışılan parametrelerden biridir. Koagülasyon sistemi ve hemostaz bozukluklarının değerlendirilmesinde kullanılan bir kan testidir. Trombosit veya kan pulcukları kan pıhtılarının oluşumunda görev alan hücre parçalarıdır. Trombositlere, platelet adı da verilir.Tahlillerde kısaca plt olarak belirtilir. Trombositler kan pıhtılaşmasında görevli olduklarından düşük olduklarında pıhtılaşma bozulacak ve/veya kanamaya eğilim artacaktır. Yüksek trombosit değerlerinde ise tam tersi olarak bu sefer de damarlarda kanın pıhtılaşması riski yani tromboz olasılığı artacaktır. Trombosit testinin yaş gruplarına göre normal değerleri ve hangi durumlarda yüksek veya düşük çıktığı ise aşağıda belirtilmiştir. Trombosit (PLT) Normal Değerleri: 0-3 yaş 130-400 K/mm3 4-5 yaş 180-510 K/mm3 6-12 yaş 160-510 K/mm3 13-15 yaş 170-405 K/mm3 >15 yaş 130-400 K/mm3 Maligniteler, myeloproliferatif hastalıklar, splenektomi sonrası, romatoid artrit, demir eksikliği anemisi ve akut enfeksiyonlarda trombosit sayısı artar. ITP, lösemiler, aplastik ve pernisyöz anemi, hipersplenizm, trombotik trombositopenik purpura, masif kan transfüzyonları, bazı enfeksiyonlar ve kemik iliğinin baskılanması ile de trombosit sayısı düşebilir.

 

Bu rahatsızlığın  LOKMAN HEKİM TAYYAR'IN yapmış oldugu bitkişsel karışımlar sonucu bu rahatsızlıktan iyileşen hastalar mevcuttur.
Bu tür rahatsızlıkların Şifası Mümkündür.

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret499907
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.477332.6074
Euro34.596434.7351
Hava Durumu
Takvim
Saat