Üyelik Girişi
Basında Yer Alan Haberlerimiz
KUL VESİLE ŞİFAYI VEREN ALLAH
*SİROZUN *HEPATİT C VE B NİN VE %100 BİTKİSEL TEDAVİSİ VE BÖBREK YETMEZLİĞİNİN BİTKİSEL TEDAVİSİ

Siroz Hastalığından Kurtulan Anamurlu Ayşe Dollum ve Mehmet Özden Anamur Basınına Teşekkür KonuşmasıMersinin Anamur İlçesinden Siroz Hastası olan Ayşe DOLLUM ve Mehmet ÖZDEN Siroz Hastalığını nasıl yendiklerini Anamur Basınında Lokman Hekim Tayyar'a Teşekkür ettiler.

Mehmet ŞAHİNCİLEROĞLU -
 Yaklaşık 20 yılı aşkın bir süredir “Şifalı Bitkiler” üzerine araştırma ve çalışmalar yapan Lokman Hekim Tayyar lakaplı Tayyar Aytekin, bitkisel karışımlardan elde ettiği mucizevi ilaçlar ile bugüne kadar binlerce hastanın derdine derman oldu.

Adana’nın Pozantı İlçesi’nde yaşayan Lokman Hekim Tayyar lakaplı Tayyar Aytekin, başta siroz, Hepatit A, Hepatit B, Hepatit C, böbrek yetmezliği, prostat kanseri, kemik erimesi, kolesterol, el ve ayak uyuşması, mide ülseri, astım, bronşit, hemoroit, safra kesesi iltihabı ve taşı, böbrek taşı, karaciğer yağlanması ve sperm sayılarında düşüklük gibi daha birçok rahatsızlığı hazırladığı bitkisel karışımlı mucizevi ilaçları ile ortadan kaldırıyor.

Mucizevi Bitkisel Karışımı İlaçlar ile Binlerce Hasta İyileşti

Bugüne kadar uyguladığı bitkisel karışımlı ilaçlar ile binlerce insanın derdine derman olan Lokman Hekim Tayyar, öncelikle kendisine müracaat eden hastalardan kan tahlillerini istiyor. Hastanın verdiği raporda belirtilen değerlere göre şifalı bitkilerden karışım yaparak tedaviye başlıyor. Bir süre sonra hastayı tekrar hastaneye göndererek ikinci kan tahlili raporunu istiyor. Hasta iki rapor arasındaki farka bakarak söz konusu hastalığının Lokman Hekim Tayyar’ın yaptığı bitkisel karışımlarla seyrinin değiştiğini görebiliyor. Bu şekilde iyileşme sürecine girdiğini gören hasta, tedaviyi kabul ediyor ve uygulanan tedavi yöntemi ile tamamen iyileşiyor.

Anamur’da 2 Kişi Sirozu Nasıl Yendi?

Mersin’in Anamur İlçesi’nde de 2 siroz hastasını uyguladığı bitkisel karışımlı mucizevi ilaçlar ile tamamen iyileştiren Lokman Hekim Tayyar, hastaları iyileştirdikten sonra onları sürekli ziyaret ederek hasbıhal ediyor. Anamur’un Ören Mahallesi’nde oturan 34 yaşındaki Mehmet Özden, kendisini yeniden hayata bağlayan kişinin Lokman Hekim Tayyar olduğunu söyledi. Bugüne kadar gitmediği hastane, gitmediği doktor kalmadığını ifade eden Özden, kimsenin derdine çare bulamadığını belirtti. Siroz hastalığını yenen Mehmet Özden, “Gitmediğim doktor kalmadı. Kimse hastalığımı çare bulamadı. Doktorlar, karaciğerinde küçülme var, dediler. Tahlillerimi yaptılar. Bana, siroz teşhisi koydular. Ne yapalım, ne edelim derken, Lokman Hekim Tayyar’ı buldum. Bir de biz deneyelim şu şifalı bitkilerden dedik. Denedim. Çok faydasını gördüm. Siroz hastasıydım. Kullandığım bitkisel karışımlı ilaçlar ile sirozu yendim. Şimdi çok sağlıklıyım.” dedi. Şimdi eşi Emine Hanım ile mutlu bir hayat sürdüğünü dile getiren Mehmet Özden, “Allah Lokman Hekim Tayyar’dan razı olsun.” şeklinde konuştu.

Doktorlar 2 ay ömür biçti, 3 senedir yaşıyor

Anamur’un Çarıklar Mahallesi’nde yaşayan 64 yaşındaki Ayşe Dollum ise, hayata Lokman hekim Tayyar’ın mucizevi ilaçları ile tutunduğunu söyledi. Siroz hastalığı teşhisi koyan doktorların 2011 yılında kendisine 2 ay ile 8 ay arasında bir ömür biçtiklerini belirten Dollum, Lokman Hekim Tayyar sayesinde 3 yıldır dimdik ayakta olduğunu söyledi.

Lokman Hekim Tayyar sayesinde sirozu yenen Ayşe Dollum, “Ayaklarımda derman kalmamıştı. Karnım şişiyordu. Yola dahi gidemiyordum. Yataklara düştüm. Gitmedik doktor bırakmadım. Doktorlar, ciğerler iflas etmiş, bunun çaresi yok, dediler. En az 2 ay, en fazla 8 ay yaşarsın, dediler. Hastalığım bir türlü geçmiyor. İyileşmiyorum. Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine Lokman Hekim Tayyar’a ulaştım. Gittim, Lokman Hekim Tayyar’ın hazırlamış olduğu bitkisel karışım ilacını aldım. Kullanmaya başladım. Bir ay sonraki tahlillerim iyileşmeye başladığımı gösterdi. Gerçekten iyileştim. Doktorlar bile bu duruma hayret etti. Bitkisel karışım ilacımı içtikçe kendimi iyi hissetmeye başladım. Siroz hastalığını tamamen sildim. Lokman Hekim Tayyar’dan Allah bin kere razı olsun.” dedi.

Lokman hekim Tayyar’ın Tedavisini Yaptığı Hastalıklar

Bugüne kadar Türkiye’nin dört bir yanından kendisine ulaşan binlerce hastayı iyileştiren Lokman Hekim Tayyar, hazırladığı mucizevi bitkisel karışımlı ilaçlar ile başta siroz, Hepatit A, Hepatit B, Hepatit C, böbrek yetmezliği, prostat kanseri, kemik erimesi, kolesterol, el ve ayak uyuşması, mide ülseri, astım, bronşit, hemoroit, safra kesesi iltihabı ve taşı, böbrek taşı, karaciğer yağlanması ve sperm sayılarında düşüklük gibi daha birçok rahatsızlığa şifa bulmaya devam ediyor.

İLETİŞİM:

Lokman Hekim Tayyar (Tayyar Aytekin)
Adres: Pozantı / ADANA
Telefon: 0 543 327 5299 - 0 538 644 7713  
Fax: 
0 322 581 24 81

Mail: lokmanhekimtayyar@hotmail.com

lokmanhekimtayyar@lokmanhekimtayyar.com

www.lokmanhekimtayyar.com

haber Linki: http://www.anamurhaberci.com/tr/s_detay.asp?id=8954

Bu rahatsızlığın  LOKMAN HEKİM TAYYAR'IN yapmış oldugu bitkişsel karışımlar sonucu bu rahatsızlıktan iyileşen hastalar mevcuttur.
Bu tür rahatsızlıkların Şifası Mümkündür.

Lokman Hekim Tayyar AYTEKİN
0 543 327 5299 - 0 538 644 7713 

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret501662
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257
Hava Durumu
Takvim
Saat