Üyelik Girişi
Basında Yer Alan Haberlerimiz
KUL VESİLE ŞİFAYI VEREN ALLAH
*SİROZUN *HEPATİT C VE B NİN VE %100 BİTKİSEL TEDAVİSİ VE BÖBREK YETMEZLİĞİNİN BİTKİSEL TEDAVİSİ

SPERM SAYILARINDAKİ DÜŞÜKLÜĞÜN BİTKİSEL TEDAVİSİ

 SPERM SAYILARINDAKİ DÜŞÜKLÜĞÜN BİTKİSEL TEDAVİSİ VE RAHİMDE KİS'TİN HABERİ


 

http://www.e-haberajansi.com/haberdetay.php?haber=30175

 

SPERM SAYILARINDAKİ DÜŞÜKLÜĞÜN TEDAVİSİ HABERİ

 22.Kasım.2010, 12:09  5 Ağustos

Lokman Hekim Tayyar yaptığı ilaçlarla şifa dağıtmaya devam ediyor

   Lokman hekim tayyar şifa dağıtmaya devam ediyor
  Pozantı’da ve Türkiye genelinde birçok hastanın derdine kendi yaptığı şifalı bitkilerden oluşan ilaçlarla derman bulan Lokman Hekim Tayyar şimdi de çoçuğu olmayan çiftin çocuk sahibi olmasına vesile oldu.
Hastalarının tıbbi raporlarını inceleyerek hareket eden Lokman Hekim Tayyar,  Yukarı Belemedik köyünde oturan yedi yıldır çocuğu olmayan Durmuş ve Rüveyde Çelik çiftinin mutluluk reçetesini yazdı. 
          Yedi yıldır çocuk sahibi olmak için çalmadıkları kapı gitmedikleri doktor ve yapmadıkları hurafe kalmayan çift en sonunda nihayet Lokman Hekim Tayyar’ı tanıdı ve gösterdikleri raporlar ışığında Tayyar Hekim de onlara bitkisel karışımlı ilaç yaparak genç çiftlerin çocuk sahibi olmalarını sağladı. 
       Evliliğinin ancak yedinci yılında baba olan ve Lokman Hekim Tayyar bizim yuvamızı dağılmaktan kurtardı diyen baba  Durmuş Çelik, şunları söyledi: ilk önce doğal olarak doktorlara gittik bende sperm sayısında düşüklük olduğu tespit edildi.Eşimde kist olduğu için ameliyat yapmaları gerektiğini söylediler ama ben ameliyata karşı çıktım ve Lokman Hekimi tanıyınca Lokman Hekim Tayyar’a tahlillerimizi gösterdik ve o da tahlilleri inceledikten sonra bize, siz 3 ay içinde çocuk sahibi olursunuz dedi ve yaptığı bitkisel ilaçları 3 ay boyunca kullandıktan sonra eşim hamile kaldı. Şimdi buradan ben hem Lokman Hekim Tayyar’a çok teşekkür ediyorum hem de  bizim gibi çocuğu olmayan mutsuz çiftlerin bir an evvel Lokman Hekim Tayyar’a müracaat etmelerini tavsiye ediyorum dedi.
      Annelik duygusunu yaşayan Rüveyde Çelik de Lokman Hekim Tayyar’a çok teşekkür ederek ondan Allah razı olsun bizim yuvamızı dağılmaktan kurtardı. Yapmış olduğu ilaçlara inanarak ve güvenerek her gün sabah akşam kullandık ve çok şükür çocuklarımız oldu. Tekrar teşekkür ediyorum dedi.

Durmuş Çelik'in iletişim telefonları: 0537 4624122 - 0 324 616 1986

Bu rahatsızlığın  LOKMAN HEKİM TAYYAR'IN yapmış oldugu bitkişsel karışımlar sonucu bu rahatsızlıktan iyileşen hastalar mevcuttur.
Bu tür rahatsızlıkların Şifası Mümkündür.

www.lokmanhekimtayyar.com


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret501704
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257
Hava Durumu
Takvim
Saat