Üyelik Girişi
Basında Yer Alan Haberlerimiz
KUL VESİLE ŞİFAYI VEREN ALLAH
*SİROZUN *HEPATİT C VE B NİN VE %100 BİTKİSEL TEDAVİSİ VE BÖBREK YETMEZLİĞİNİN BİTKİSEL TEDAVİSİ

Pankreas Kanseri ve Kalın Bağırsak Kanserinin Bitkisel Tedavisi

Pankreas Kanseri

Pankreas yaklaşık 15 santimetre uzunluğunda çift fonksiyonlu bir salgı bezidir. Karın boşluğunun içinde yer alan pankreasın etrafı mide, ince bağırsak, dalak ve karaciğer ile sarılmıştır. Pankreasın en geniş kısmına baş, orta kısmına gövde ve en ince kısmına ise kuyruk denir.

BU RAHATSIZLIKLARIN LOKMAN HEKİM TAYYARIN YAPMIŞ OLDUĞU BİTKİSEL KARIŞIMLAR SONUCU TEDAVİSİ MÜMKÜNDÜR


KOLON (BAĞIRSAK) KANSERİ HAKKINDA HERŞEY VE BİTKİSEL TEDAVİ ;
KOLON (BAĞIRSAK) NEDİR ?
Günümüz tıbbının teknolojik olarak gelmiş olduğu noktada tanı ve teşhis yöntemleri artmış, erken teşhis oranları en yüksek kanser türleri arasına girmiştir. Genellikle Bağırsaklardaki poliplerden gelişir. Tarama testleriyle başlangıç safhasında saptanabilmekte ve kolonoskopi ile polipler zamanında alınarak hastalığın tedavisiyle ilgili önemli bir adım atılabilmektedir.

Bağırsak Kanseri Risk Grupları

Genelde 45 yaş üstü ve genetik olarak yatkın, ülseratif kolit rahatsızlığı bulunan alkol ve sigara bağımlıları, hayvansal proteinli kırmızı et ağırlıklı beslenenler, sebze ve meyve tüketimi az olanlar ve egzersizden uzak yaşayanların Bağırsak kanserine yakalanma riskleri yüksektir.

Bağırsak Kanseri Belirtileri


Tuvalet alışkanlıklarında değişiklikler söz konusu olduğunda, kabızlık ve ishal sık görüldüğünde, dışkının kanlı olması halinde ve anüsten kan gelmesi durumlarında, sık tuvalete çıkma, Bağırsak gazlarının sık oluşu, halsizlik, zayıflama ve anemi görüldüğünde Bağırsak kanserlerinden şüphelenilmelidir.Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret503153
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832
Hava Durumu
Takvim
Saat