Üyelik Girişi
Basında Yer Alan Haberlerimiz
KUL VESİLE ŞİFAYI VEREN ALLAH
*SİROZUN *HEPATİT C VE B NİN VE %100 BİTKİSEL TEDAVİSİ VE BÖBREK YETMEZLİĞİNİN BİTKİSEL TEDAVİSİ

İltihaplı Romatizmanın Bitkisel Tedavisi


İltihaplı Romatizmanın Bitkisel Tedavisi

Tıpta romatoit artrit olarak bilinen bu hastalık, kötü sonuçları olan ve hafife alınmaması gereken çok ciddi bir hastalıktır.

En çok görülen romatizma hastalığıdır. 25-50 yaş arası çoğunlukla bayanlarda görülen bu hastalık, en çok el bileği ve parmaklarındaki küçük eklemleri sistematik bir şekilde etkiler. Etkilenen eklemde şişme, ağrı ve kızarıklık oluşur. Zamanda hasar gören eklem sonucunda, el bileğinin şeklinde bozulma görülür. Böylelikle eklemin hareketi kısıtlanarak el fonksiyonları bozulur. El, bilek ve parmaklar eskisi gibi hareket edemezler. Elin dışında; omurga, diz ve ayak ve ayak bileği eklemlerinde de oluşan bir hastalıktır.

Genellikle sinsi bir şekilde ilerleyen bu hastalığın oluşum sebebi kesin olarak bilinmemektedir. Yorgunluk, iştahsızlık ve zayıflama  gibi belirtileri vardır. Ayrıca; eklem bozukluklarının başlamasıyla birlikte belirsiz ağrılar, ateş, sabah yataktan kalkılırken hareketlerde kısıtlama hastalığın belirgin ilk bulgularıdır. Tedavi edilmediği veya ilerlemesi durdurulmadığı taktirde sakatlıkların oluşması kaçınılmaz bir sondur.


Bu rahatsızlığın  LOKMAN HEKİM TAYYAR'IN yapmış oldugu bitkişsel karışımlar sonucu bu rahatsızlıktan iyileşen hastalar mevcuttur.
Bu tür rahatsızlıkların Şifası Mümkündür.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret499908
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.477332.6074
Euro34.596434.7351
Hava Durumu
Takvim
Saat