Üyelik Girişi
Basında Yer Alan Haberlerimiz
KUL VESİLE ŞİFAYI VEREN ALLAH
*SİROZUN *HEPATİT C VE B NİN VE %100 BİTKİSEL TEDAVİSİ VE BÖBREK YETMEZLİĞİNİN BİTKİSEL TEDAVİSİ

SİROZDAN KURTULAN HASTA LOKMAN HEKİM TAYYAR’A TEŞEKKÜRE GELDİ

SİROZDAN KURTULAN HASTA LOKMAN HEKİM TAYYAR’A TEŞEKKÜRE GELDİ
2013 yılında siroz hastası olduğunu öğrenen ve Lokman Hekim Tayyar sayesinde iyileşen iş insanı 54 yaşındaki Suat Bilgin teşekkür için Nevşehir’den Pozantı’ya geldi.
Sağlık Haberi


Nevşehir’in Gülçehir ilçesinden MHP Belediye Başkan Aday Adayı olan iş insanı madenci Suat Bilgin 2013 yılında rahatsızlanarak Kayseri Tıp Fakültesi Hastanesine gitti. Yatışı yapılan Bilgin, tıp fakültesi hastanesinde 1 ay kalarak tahlil ve tetkikleri yapıldı. Yapılan araştırmalar ve tahliller sonucunda hasta Suat Bilgin’in iddiaya göre doktorlar tarafından siroz hastalığına yakalandığı ve karaciğer nâkili olmadığı takdirde yaşamını yitirebileceği söylendi.

 

Nakil için beklemede kalan hasta Suat Bilgin, internet üzerinden Pozantılı Lokman Hekim Tayyar’ı gördü ve arkadaşları vasıtasıyla araştırmaya koyuldu. Gerekli araştırmayı yapan siroz hastası Suat Bilgin Lokman Hekim Tayyar Aytekin ile iletişime geçerek Kayseri Tıp Fakültesi Hastanesinde yaptırdığı tahlil sonuçlarını Pozantı’ya getirdi.

 

Siroz İçin Bitkisel Karışım Hazırlandı

54 Yaşındaki Suat Bingin’in hastanede yaptırdığı tahlilleri inceleyen Lokman Hekim Tayyar Aytekin, özel olarak hazırladığı bitkisel karışımı Suat Bilgin’e vererek her gün belli bir miktar tüketmesi gerektiğini söyledi.

 

Bitkisel Karışım Kullanımından 3 Ay Sonra Hastalık Etkisini Kaybetti

Lokman Hekim Tayyarın yapmış olduğu bitkisel karışımı kullanan siroz hastası Suat Bilgin’in iddiasına göre 3 ay sonra bedeninde ve ruhunda iyileşme olduğunu fark eden Bilgin tekrar aynı hastaneye giderek tekrar aynı testleri yaptırdığında karaciğerindeki kitlenin küçülmeye başladığını doktor tarafından öğrendi.

 

Pozantı Medya Genel Yayın Yönetmenimiz Onur Can Bulat’a açıklama da bulunan siroz hastası Suat Bilgin şuan da turp gibi olduğunu ve 7 yıl sonra teşekkür için Pozantı’ya geldiğini belirterek şunları söyledi; “7 yıl önce siroz hastası olduğumu ve nakil olmadığım takdirde öleceğimi öğrendim. Nakil için beklemede dururken hem internet üzerinden araştırma yaptım hem de bir arkadaşım vasıtasıyla Lokman Hekim Tayyar Aytekin ile tanıştım. Ülkemizde bu gibi lokman hekimlerin birçoğu şarlatan ve para tuzağı olduğu için önce çekinceli davrandım ve uzun bir süre araştırma yaptım. Yaptığım araştırmalar sonucunda Tayyar beyin iyi bir bitkisel karışım uzmanı olduğuna kanaat getirdikten sonra kendisine tahlillerim ile birlikte başvurdum. Sağ olsun bana bir karışım hazırladı. 3 ay boyunca o karışımı kullandım ve şimdi sapa sağlamım. Bitkisel karışımı kullandıktan sonra kendimde gördüğüm değişimi hissedince tekrar aynı doktora gittim ve aynı testleri yaptırdığımda doktorum bile şaşırdı çünkü karaciğerimdeki kitlenin küçüldüğü saptandı. Halen belirli aralıklarla doktora gidiyor ve aynı testleri yaptırıyorum. 18 Ekip 2017’deki testimde 27 mm çıkan kitle daha 2 gün önce 4 Temmuz 2020 Cumartesi günü yaptırdığım tahlilde de kitlenin büyüklüğü 2 mm daha küçülerek 25 mm olduğu ortaya çıktı. Ben de bu sevinçle Pozantı’ya gelerek Lokman Hekim Tayyar Aytekin’e tekrar teşekkür etmek istedim. Buradan sizin aracılığınız ile hiçbir hastanın olumsuzluğa kapılmamasını ve doktorların çar yok dediğinde ise Pozantı’daki lokman hekim Tayyar Beyin kapısını çalmalarını istiyorum” dedi.

Haber: Pozantı Medya

Kaynak: (PM) - Pozantı Medya


Bu rahatsızlığın  LOKMAN HEKİM TAYYAR'IN yapmış oldugu bitkişsel karışımlar sonucu bu rahatsızlıktan iyileşen hastalar mevcuttur.
Bu tür rahatsızlıkların Şifası Mümkündür.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret503153
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832
Hava Durumu
Takvim
Saat